همچنین این شرکت با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه درراستای به روز رسانی و نوآوری در زمینه تولید گیره های اطمینان سنگ و سرامیک ساختمان توان رقابتی خود را در بازار بیش از پیش افزایش داد.

احساس مسئولیت در قبال مشتریان همواره شرکت دهقان را بر آن داشته که به مطالعه در زمینه ساخت اسکپ (گیره های اطمینان سنگ نمای داخلی و خارجی)،نمای خشک و دوقابی یا به عبارتی دیگر یک گیره با دو کاربرد و… تا بتواند محصولاتی همسو با نیاز مشتریان وفادار خود ارائه بنماید.

امید است به زودی شاهد راه اندازی خطوط تولید این شرکت  در صنعت پیشرفته نما ی به روز ساختمان باشیم.

چشم انداز اسکپ دهقان :

هر سازنده ای که به دنبال راه اندازی و یا ساخت ساختمان خود باشد به شرکت دهقان بعنوان یک گزینه اصلی خواهد اندیشید.

مأموریت شرکت اسکپ دهقان:

اسکپ دهقان با بهره گیری از سالها تجربه  و توان فنی متخصصان مجرب خود در صنعت ساختمان سال ها با مشکل جدا شدن سنگ و سرامیک از نمای ساختمان دست به گریبان بوده است که به مبنای وجود این مشکل اقدام به اختراع و برای رفع نیاز بازار و جلوگیری از خطرات احتمالی تا به امروز شروع به تولید انبوه گیره های اطمینان سنگ نمای ساختمان یا همان اسکپ کرد .

مجموعه تولیدی صنعتی دهقان از سال ۱۳۸۷ فعالیت خودرا در زمینه ساختمان در اصفهان آغاز نموده است . تمرکز فعالیت و محصولات و خدمات این مجموعه بیشتر دربخش نازک کاری ساختمان (داخلی و خارجی) می باشد.

۱ – داخلی شامل دکوراسیون و مصنوعات چوبی و MDF (البته بعد از توسعه کار تولید گیره اسکپ ، این قسمت از مجموعه حذف و به افراد دیگر موکول شد)

۲ – خارجی شامل نمای ساختمان (سنگ،سرامیک،آجرنما و…)

و درسال ۱۳۹۳ همزمان بااین فعالیت پا به عرصه تولید محصولات فلزی نکهدارنده سنگ ،سرامیک،تایل های آجری و… همچنین ساخت دستگاه های شیارزن و برش سنگ و سرامیک گذاشت و توانست گام هایی مهم و تاثیرگذاری در عرصه تولید بردارد . دراواخر سال ۱۳۹۳ باتوجه به نیازسنجی بازار در ایران ، این مجموعه باثبت رسمی شرکت خود با نام اسکپ دهقان خودرا بعنوان اولین مخترع و تولید کننده اسکپ که همان گیره های اطاطمینان حفاظ جهت سفوط سنگ نما و سرامیک بدنه ی ساختمان نیز می باشد به بازار معرفی نمود .

کلیه تولیدات صنعتی این مجموعه به صورت انحصاری می باشد و طراحی و ثبت آن به نام این مجموعه در ادارات ثبت ، به ثبت رسیده است . به بیانی دیگر طراحی و ابداع اسکپ تک شیار توسط گروه صنعتی دهقان صورت گرفته است . این شرکت از همان ابتدای امر تاکید برکیفیت و سفارشی سازی محصولات براساس نیاز مصرف کنندگان را سرلوحه کارخود قرار داده است . همین امر باعث شد که قطعات فلزی شرکت دهقان از جایگاه مناسبی درمیان سازنده های ساختمان سخت کوش داخلی جهت جلوگیری از سقوط و ریزش سنگ های ساختمانی برخوردار گردد